Sve narudzbe ce biti na isporuci od 04.05.2026
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Traktor kosačice
- Benzinski traktori
- Traktor kosačica VTR 660
i komfora. Konstruisan je kao pouzdana mašina sa snažnim motorom, čvrstim sklopom i reznim kućištem
koji obezbeđuje ravnomerno košenje. Predviđen korisnicima koji žele mašinu koja može da radi dugo, da kosí i gustu i višu travu i da pritom ostane stabilna na terenu.
- NSZ
066/44-99-00
Radnim danima 08h - 16h
Subotom 08h - 14h
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Benzinski traktori |
| Težina pakovanja | 133 kg |
| Brend | Villager |
| Broj brzina | 4 napred, 1 nazad |
| Broj obrtaja | 3000 rpm |
| Površina košenja | 4000 m² |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 250 mm / 325 mm |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Rezervoar goriva | 1.4 l |
| Širina košenja | 616 mm |
| Snaga motora | 4.2 kW |
| Tip motora | Loncin |
| Tip transmisije - kosačice | Manuelna |
| Visina košenja | 30 - 90 mm (4 nivoa centralno) |
| Zapremina motora | 224 cm³ |
| Zapremina sakupljača | 130 l |
- Poluga za visinu košenja – više položaja prilagodljivih stanju travnjaka.
- Parkirna kočnica – obezbeđuje sigurno zaustavljanje i parkiranje na ravnim i blago nagnutim površinama.
- Visok nivo bezbednosti – motor i noževi se zaustavljaju kada rukovalac napusti sedište.
- Podesivo ergonomsko sedište – u pravcu napred/nazad.
- Lako održavanje – pristupačan akumulator, filteri, noževi i kaiševi.
- Režimi košenja
Zadnje sakupljanje: uredan travnjaka bez rasutih otpadaka, sav pokošeni materijal se sakuplja.
- Održavanje
Posle svakog košenja isperite rezno kućište preko priključka za crevo i uklonite travu. Redovno čistite ili zamenite vazdušni filter, povremeno očistite svećicu i proverite stanje noža. Uvek radite na ugašenom motoru i izvađenom ključu
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
TRAJNO NISKE CIJENE – NE PROPUSTITE PRILIKU ZA NAJBOLJU KUPOVINU!
Vrijeme je da opremite svoje dvorište, radionicu i unaprijedite uživanje na otvorenom uz vrhunsku tehnologiju – po cijenama koje se ne mijenjaju!
Na ovoj stranici pronaći ćete pažljivo odabrane proizvode koji su ne samo visokog kvaliteta, već i dostupni po trajno niskim cijenama.
Iskoristite ovu priliku sada – kupujte pametno i obezbijedite sebi kvalitet koji traje.
TRAJNO NISKE CIJENE – NE PROPUSTITE PRILIKU ZA NAJBOLJU KUPOVINU!
Vrijeme je da opremite svoje dvorište, radionicu i unaprijedite uživanje na otvorenom uz vrhunsku tehnologiju – po cijenama koje se ne mijenjaju!
Na ovoj stranici pronaći ćete pažljivo odabrane proizvode koji su ne samo visokog kvaliteta, već i dostupni po trajno niskim cijenama.
Iskoristite ovu priliku sada – kupujte pametno i obezbijedite sebi kvalitet koji traje.
TRAJNO NISKE CIJENE – NE PROPUSTITE PRILIKU ZA NAJBOLJU KUPOVINU!
Vrijeme je da opremite svoje dvorište, radionicu i unaprijedite uživanje na otvorenom uz vrhunsku tehnologiju – po cijenama koje se ne mijenjaju!
Na ovoj stranici pronaći ćete pažljivo odabrane proizvode koji su ne samo visokog kvaliteta, već i dostupni po trajno niskim cijenama.
Iskoristite ovu priliku sada – kupujte pametno i obezbijedite sebi kvalitet koji traje.