Sve narudzbe ce biti na isporuci od 04.05.2026
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Traktor kosačice
- Benzinski traktori
- Traktorska kosačica Stiga Tornado 398
- NSZ
066/44-99-00
Radnim danima 08h - 16h
Subotom 08h - 14h
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Benzinski traktori |
| Težina pakovanja | 190 kg |
| Brend | Stiga |
| Broj obrtaja | 2800 rpm |
| Površina košenja | 5000 m² |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 15"" / 18"" |
| Rezervoar goriva | 6 l |
| Širina košenja | 980 mm |
| Snaga motora | 7.5 kW |
| Tip motora | ST 450 Powered by STIGA |
| Tip pogona | Samohodni |
| Visina košenja | 25 - 80 mm (7 nivoa, centralno) |
| Zapremina motora | 432 cm³ |
- Bočno izbacivanje
- Mehanički pogon
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
TRAJNO NISKE CIJENE – NE PROPUSTITE PRILIKU ZA NAJBOLJU KUPOVINU!
Vrijeme je da opremite svoje dvorište, radionicu i unaprijedite uživanje na otvorenom uz vrhunsku tehnologiju – po cijenama koje se ne mijenjaju!
Na ovoj stranici pronaći ćete pažljivo odabrane proizvode koji su ne samo visokog kvaliteta, već i dostupni po trajno niskim cijenama.
Iskoristite ovu priliku sada – kupujte pametno i obezbijedite sebi kvalitet koji traje.
TRAJNO NISKE CIJENE – NE PROPUSTITE PRILIKU ZA NAJBOLJU KUPOVINU!
Vrijeme je da opremite svoje dvorište, radionicu i unaprijedite uživanje na otvorenom uz vrhunsku tehnologiju – po cijenama koje se ne mijenjaju!
Na ovoj stranici pronaći ćete pažljivo odabrane proizvode koji su ne samo visokog kvaliteta, već i dostupni po trajno niskim cijenama.
Iskoristite ovu priliku sada – kupujte pametno i obezbijedite sebi kvalitet koji traje.