Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Alati i mašine
- Pneumatski alat
- Pneumatska heftalica VAT 8016
Šifra artikla: 019016
Barkod: 8606012801301
Šifra proizvođača: VAT 8016
Pneumatski alati su generalno lakši i kompaktniji od njihovih električnih ekvivalenata, što ih čini lakšim za upotrebu. Mi imamo sjajan izbor vazdušnih alata.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Pomoć pri kupovini
Za više informacija, pomoć i porudžbine
066/44-99-00
Radno vrijeme
Radnim danima 08h - 16h
Subotom 08h - 14h
Pišite nam
Pomoć
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 1.1 kg |
| Brend | Villager |
| Dubina | 6 mm - 16 mm |
| Priključak - pneumatski alat | 1/4" |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Radni pritisak - pneumatski alat | 6 - 10 bar |
| Širina spajalice - pneumatski alat | 0.66 mm |
Pneumatski alati su generalno lakši i kompaktniji od njihovih električnih ekvivalenata, što ih čini lakšim za upotrebu. Mi imamo sjajan izbor vazdušnih alata.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
TP Komada u transportnom pakovanju: 10
JP količina u pakovanju (kom): 1.000
Dodatna oprema
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cijena
1,99
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cijena
2,19
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Pneumatski alat
088491
Pneumatski brusač sa kompletom alata Villager VAT VDG 220
Cijena
52,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088496
Pneumatski pištolj za farbanje Villager VAT VSG 0801
Cijena
35,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088505
Pneumatski udarni odvijač Villager VAT IW 500
Cijena
135,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088492
Pneumatski čekić u setu Villager VAT AH 61
Cijena
43,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088494
Pneumatski pištolj za farbanje Villager VAT VSG 1306
Cijena
117,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088493
Pneumatski mazalica Villager VAT AL 400
Cijena
50,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088502
Pneumatska duvaljka Villager VAT AB 10
Cijena
14,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088503
Vulkanizerski pištolj Villager VAT PG 18
Cijena
46,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088499
Kompresorska predgrupa Villager VAT MF 1014
Cijena
43,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088506
Pneumatski udarni odvijač Villager VAT IW 800
Cijena
146,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088500
Kompresorska predgrupa Villager VAT MFB 1014
Cijena
87,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088501
Regulator pritiska Villager VAT PR 10
Cijena
13,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatska heftalica VAT 8016
Pneumatski alat
62,00
Izaberi količinu
2
1