Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Alati i mašine
- Pneumatski alat
- Pneumatski udarni odvijač Villager VAT IW 800
Šifra artikla: 088506
Barkod: 8605032642437
Šifra proizvođača: VAT IW 850
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Pomoć pri kupovini
Za više informacija, pomoć i porudžbine
066/44-99-00
Radno vrijeme
Radnim danima 08h - 16h
Subotom 08h - 14h
Pišite nam
Pomoć
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Težina pakovanja | 1.97 kg |
| Brend | Villager |
| Obrtni moment - pneumatski alat | 850 Nm |
| Priključak - pneumatski alat | 1/4" |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Prosečna portošnja vazduha cfm/l/min | 7.2/204 |
| Radni pritisak - pneumatski alat | 90 PSI |
| RPM | 8000 rpm |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
TP Komada u transportnom pakovanju: 10
JP količina u pakovanju (kom): 1.000
Možda Vam se svidi
Pneumatski alat
088491
Pneumatski brusač sa kompletom alata Villager VAT VDG 220
Cijena
52,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088496
Pneumatski pištolj za farbanje Villager VAT VSG 0801
Cijena
35,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088505
Pneumatski udarni odvijač Villager VAT IW 500
Cijena
135,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088492
Pneumatski čekić u setu Villager VAT AH 61
Cijena
43,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088494
Pneumatski pištolj za farbanje Villager VAT VSG 1306
Cijena
117,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088493
Pneumatski mazalica Villager VAT AL 400
Cijena
50,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088502
Pneumatska duvaljka Villager VAT AB 10
Cijena
14,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088503
Vulkanizerski pištolj Villager VAT PG 18
Cijena
46,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088499
Kompresorska predgrupa Villager VAT MF 1014
Cijena
43,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088500
Kompresorska predgrupa Villager VAT MFB 1014
Cijena
87,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088501
Regulator pritiska Villager VAT PR 10
Cijena
13,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski alat
088490
Pneumatski odvijač sa kompletom gedora Villager VAT VPI 3...
Cijena
118,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Pneumatski udarni odvijač Villager VAT IW 800
Pneumatski alat
146,00
Izaberi količinu
2
1