- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Traktor kosačice
- Benzinski traktori
- Traktorska kosačica Stiga Estate 3398 HW
- NSZ
066/44-99-00
Radnim danima 08h - 16h
Subotom 08h - 14h
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Benzinski traktori |
| Težina pakovanja | 238 kg |
| Brend | Stiga |
| Broj obrtaja | 2600 rpm |
| Kapacitet sakupljača | 240 l |
| Površina košenja | 4500 m² |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 15” × 18” |
| Rezervoar goriva | 9 l |
| Širina košenja | 980 mm |
| Snaga motora | 9.4 kW |
| Tip motora | Honda GCV 530 Twin Cylinder |
| Tip transmisije - kosačice | Hidrostatička |
| Visina košenja | (7 nivoa) 2.5 - 8.0 cm |
| Zapremina motora | 530 cm³ |
- Vučna kuka
- Set za malčiranje
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
TRAJNO NISKE CIJENE – NE PROPUSTITE PRILIKU ZA NAJBOLJU KUPOVINU!
Vrijeme je da opremite svoje dvorište, radionicu i unaprijedite uživanje na otvorenom uz vrhunsku tehnologiju – po cijenama koje se ne mijenjaju!
Na ovoj stranici pronaći ćete pažljivo odabrane proizvode koji su ne samo visokog kvaliteta, već i dostupni po trajno niskim cijenama.
Iskoristite ovu priliku sada – kupujte pametno i obezbijedite sebi kvalitet koji traje.
TRAJNO NISKE CIJENE – NE PROPUSTITE PRILIKU ZA NAJBOLJU KUPOVINU!
Vrijeme je da opremite svoje dvorište, radionicu i unaprijedite uživanje na otvorenom uz vrhunsku tehnologiju – po cijenama koje se ne mijenjaju!
Na ovoj stranici pronaći ćete pažljivo odabrane proizvode koji su ne samo visokog kvaliteta, već i dostupni po trajno niskim cijenama.
Iskoristite ovu priliku sada – kupujte pametno i obezbijedite sebi kvalitet koji traje.
TRAJNO NISKE CIJENE – NE PROPUSTITE PRILIKU ZA NAJBOLJU KUPOVINU!
Vrijeme je da opremite svoje dvorište, radionicu i unaprijedite uživanje na otvorenom uz vrhunsku tehnologiju – po cijenama koje se ne mijenjaju!
Na ovoj stranici pronaći ćete pažljivo odabrane proizvode koji su ne samo visokog kvaliteta, već i dostupni po trajno niskim cijenama.
Iskoristite ovu priliku sada – kupujte pametno i obezbijedite sebi kvalitet koji traje.