- Agromarket
- Rezervni delovi
- Delovi za radioničke alate
- Delovi električnih uređaja
- Delovi renda
- Električno rende VLN 1095
Izaberite rezervni deo klikom na mapu
Izaberite potreban rezervni deo klikom na listu
NOSAC CETKICA 44197
CETKICA 44197
KUCISTE STATORA
PLOCA ZA PODESAVANJA
PLOCA DONJA
NOSAC VODJICE
POKLOPAC MOTORA BOCNI
PSTEN SA PODELOM
NOSAC NOZEVA-VALJAK
OSOVINICA NOSACA
ADAPTER ZA USISIVAC
NAVRTKA ZA REGULACIJU DUBINE
POKLOPAC NAVRKE
CAURA ZA REGULACIJU DUBINE
OPRUGA NOSACA
ROTOR ?41X50
RUKOHVAT DESNI
OPRUGA ZA PODESAVANJE
NOSAC PLASTICNI
REMENICA GONJENA
KAIS 5PJ 278
NOSAC ZA FIKSIRANJE
REMENICA POGONSKA
NOSAC NOZEVA PL.
NAVRTKA ZA FISIRANJE
USMERIVAC VAZDUHA
VODJICA
STATOR ?73X50
PREKIDAC ON/OFF
NOSAC LEZAJA
RUKOHVAT LEVI
POKLOPAC-STITNIK KAISA
KABAL ZA STRUJU
Rb
Šifra
Kategorija
Naziv
1
088786 /
Metalne stolice
Baštenska stolica crna Como 6/1
Detaljnije
2
088700 /
Fuse setovi
FUSE set bušilica VLP 5121 + odvrtač VLP 6420, baterija 1x2,0Ah,1x4,0Ah, punjač 2,4A
Detaljnije
3
088819 /
Stolice od ratana
Bay stolica od ratana crna 6/1
Detaljnije
4
089245 /
Baštenske ljuljaške
Mykonos ljuljaška zeleno-bela sa jastucima
Detaljnije
5
088491 /
Pneumatski alat
Pneumatski brusač sa kompletom alata Villager VAT VDG 220
Detaljnije
6
089238 /
Metalni stolovi
Višenamenska stolica Madeira crvena
Detaljnije
7
079672 /
Prekrivke za bazene
Solarna prekrivka 5.49 m
Detaljnije
8
083743 /
Oprema za bazene
Filter kuglice FIBER BALL
Detaljnije
9
082159 /
Motorni trimeri
Motorni trimer AGM 430 E
Detaljnije
10
089511 /
Plastični setovi
Baštenski set Garda beli sa jastucima
Detaljnije
11
089510 /
Plastični stolovi
Baštenski sto pravougaoni Joker
Detaljnije
12
086466 /
Roštilji
Roštilj na ćumur od livenog gvožđa
Detaljnije
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Metalne stolice |
| Tezina | 5000 |
| Brend | Green bay |
37,00 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
FUSE set bušilica VLP 5121 + odvrtač VLP 6420, baterija 1x2,0Ah,1x4,0Ah, punjač 2,4A
Šifra: 088700
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse setovi |
| Tezina | 6060 |
| Brend | Villager |
443,00 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Stolice od ratana |
| Tezina | 6000 |
| Brend | Green bay |
75,00 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Baštenske ljuljaške |
| Tezina | 17500 |
| Brend | Green bay |
183,00 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Tezina | 1380 |
| Brend | Villager |
| Priključak - pneumatski alat | 1/4" |
| Produžena garancija | 3 godine |
| RPM | 22000 rpm |
52,00 KM
Ušteda:
-0,01
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Metalni stolovi |
| Tezina | 7375 |
| Brend | Green bay |
83,00 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Prekrivke za bazene |
| Tezina | 4960 |
| Brend | Intex |
69,00 KM
Ušteda:
-0,01
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Oprema za bazene |
| Tezina | 510 |
| Brend | Intex |
17,00 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni trimeri |
| Tezina | 10500 |
| Brend | Agm |
| Broj obrtaja | 11000 rpm |
| Prečnik niti | 2.5 mm |
| Radni zahvat niti | 415 mm |
| Radni zahvat noža | 255 mm |
| Rezervoar goriva | 1.2 l |
| Snaga motora | 1.2 kW |
| Tip motora | EURO 5 |
| Zapremina motora | 42.7 cm³ |
199,00 KM
Ušteda:
0,01
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Plastični setovi |
| Tezina | 47400 |
399,00 KM
Ušteda:
0,01
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Plastični stolovi |
| Tezina | 11300 |
99,00 KM
Ušteda:
0,01
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Roštilji |
| Tezina | 18000 |
| Brend | Shinerich Europe B.V. |
331,00 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada