- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Traktor kosačice
- Benzinski traktori
- Traktor kosačica AGM LTM 108-22
i komfora. Konstruisan je kao pouzdana mašina sa snažnim motorom, čvrstim sklopom i reznim kućištem koji obezbeđuje ravnomerno košenje. Predviđen korisnicima koji žele mašinu koja može da radi dugo, da kosí i gustu i višu travu i da pritom ostane stabilna na terenu
- NSZ
066/44-99-00
Radnim danima 08h - 16h
Subotom 08h - 14h
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Benzinski traktori |
| Težina pakovanja | 220 kg |
| Brend | Agm |
| Broj brzina | 5 napred, 1 nazad |
| Broj obrtaja | 2800 rpm |
| Površina košenja | 5000 m² |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 15"" / 18"" |
| Rezervoar goriva | 7.5 l |
| Širina košenja | 108 cm |
| Snaga motora | 9.2 kW |
| Tip motora | Loncin |
| Visina košenja | (7 nivoa): 3 - 9 cm |
| Zapremina motora | 452 cm³ |
- Upravljačke komande oko sedišta – omogućavaju lako rukovanje.
- Poluga za visinu košenja – više položaja prilagodljivih stanju travnjaka.
- Električno upravljanje noževima – brzo uključivanje i isključivanje.
- Visok nivo bezbednosti – motor i noževi se zaustavljaju kada rukovalac napusti sedište.
- Podesivo ergonomsko sedište – u pravcu napred/nazad.
- Lako održavanje – pristupačan akumulator, filteri, noževi i kaiševi.
- Režimi košenja
Bočno izbacivanje: pokošena trava se odmah izbacuje sa strane kroz usmerivač.
- Održavanje
Posle svakog košenja isperite rezno kućište preko priključka za crevo i uklonite travu. Redovno čistite ili zamenite vazdušni filter, povremeno očistite svećicu i proverite stanje noža. Uvek radite na ugašenom motoru i izvađenom ključu.
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Možda Vam se svidi
TRAJNO NISKE CIJENE – NE PROPUSTITE PRILIKU ZA NAJBOLJU KUPOVINU!
Vrijeme je da opremite svoje dvorište, radionicu i unaprijedite uživanje na otvorenom uz vrhunsku tehnologiju – po cijenama koje se ne mijenjaju!
Na ovoj stranici pronaći ćete pažljivo odabrane proizvode koji su ne samo visokog kvaliteta, već i dostupni po trajno niskim cijenama.
Iskoristite ovu priliku sada – kupujte pametno i obezbijedite sebi kvalitet koji traje.
TRAJNO NISKE CIJENE – NE PROPUSTITE PRILIKU ZA NAJBOLJU KUPOVINU!
Vrijeme je da opremite svoje dvorište, radionicu i unaprijedite uživanje na otvorenom uz vrhunsku tehnologiju – po cijenama koje se ne mijenjaju!
Na ovoj stranici pronaći ćete pažljivo odabrane proizvode koji su ne samo visokog kvaliteta, već i dostupni po trajno niskim cijenama.
Iskoristite ovu priliku sada – kupujte pametno i obezbijedite sebi kvalitet koji traje.