Sve narudzbe ce biti na isporuci od 04.05.2026
Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Pumpe za vodu
- Hidropaci
- Hidrofor Villager VGP 8033 PRIME
Šifra artikla: 074499
Barkod: 8605032633299
Šifra proizvođača: Villager VGP 8033 PRIME
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Pomoć pri kupovini
Za više informacija, pomoć i porudžbine
066/44-99-00
Radno vrijeme
Radnim danima 08h - 16h
Subotom 08h - 14h
Pišite nam
Pomoć
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Hidropaci |
| Težina pakovanja | 11.13 kg |
| Brend | Villager |
| Dubina povlačenja | 7 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 40 m |
| Maksimalna temperatura vode | 35° C |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik izlaza (Ø) | 1" (25 mm) |
| Prečnik usisa | 1" (25 mm) |
| Priključna snaga | 800 W |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Radni pritisak - pumpe | 3 bar |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
TP Komada u transportnom pakovanju: 1
JP količina u pakovanju (kom): 1.000
Možda Vam se svidi
Hidropaci
047116
Villager VGP hidropak pumpe su projektovane za upotrebu udomaćinstvu, za snabdevanje ma...
Hidropak VGP 1500 B
Cijena
549,00
KM
Veličina
NSZ
Hidropaci
074140
Hidrofori imaju na sebi automatsku sklopku koja omogućava podešavanje pritiska i ima fu...
Hidropak Elpumps VB 25/1300 INOX Automatic
Cijena
749,00
KM
Veličina
NSZ
Hidropaci
027991
Hidropak Elpumps VB 25/1500
Hidropak Elpumps VB 25/1500
Cijena
529,00
KM
Veličina
NSZ
Hidropaci
047115
Villager VGP hidropak pumpe su projektovane za upotrebu udomaćinstvu, za snabdevanje ma...
Hidropak VGP 1300
Cijena
459,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Hidropaci
055363
Villager VGP hidropak pumpe su projektovane za upotrebu udomaćinstvu, za snabdevanje ma...
Hidropak VGP 1100 F
Cijena
399,00
KM
Veličina
NSZ
Hidropaci
023468
Villager VGP hidropak pumpe su projektovane za upotrebu udomaćinstvu, za snabdevanje ma...
Hidropak VGP-800
Cijena
319,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Hidropaci
074500
Hidrofor sistem namenjen automatskom snabdevanju kuće i bašte vodom uz stabilan pritisa...
Hidrofor AGM AGP 8021
Cijena
259,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Hidropaci
030030
Hidrofor sistem namenjen automatskom snabdevanju kuće i bašte vodom uz stabilan pritisa...
Hidropak AGM AGP800P
Cijena
196,56
KM
Veličina
NSZ
Hidrofor Villager VGP 8033 PRIME
Hidropaci
299,00
Izaberi količinu
2
1