Sve narudzbe ce biti na isporuci od 14.04.2026
Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Pumpe za vodu
- Hidropaci
- Hidropak AGM AGP800P
Šifra artikla: 030030
Barkod: 8606012806276
Šifra proizvođača: AGP800P
Hidrofor sistem namenjen automatskom snabdevanju kuće i bašte vodom uz stabilan pritisak u instalaciji. Konstrukcija sa rezervoarom pod pritiskom i automatskim prekidačem pritiska omogućava uključivanje i
isključivanje pumpe u skladu sa potrošnjom, čime se postiže pouzdan rad i komfor u upotrebi. Predviđen je za čistu vodu i kućnu primenu.
isključivanje pumpe u skladu sa potrošnjom, čime se postiže pouzdan rad i komfor u upotrebi. Predviđen je za čistu vodu i kućnu primenu.
0,00
KM
196,56
KM
196,56
KM
Ušteda:
0,00
KM
- NSZ
Obavijesti me kada proizvod ponovo bude dostupan
Morate biti verifikovan korisnik kako biste vidjeli cijenu proizvoda!
Sačuvajte u listi želja
Pomoć pri kupovini
Za više informacija, pomoć i porudžbine
066/44-99-00
Radno vrijeme
Radnim danima 08h - 16h
Subotom 08h - 14h
Pišite nam
Pomoć
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Hidropaci |
| Težina pakovanja | 12.48 kg |
| Brend | Agm |
| Dubina povlačenja | 8 m |
| Maks. visina vodenog stuba | 38 m |
| Maksimalna temperatura vode | 35° C |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Prečnik izlaza (Ø) | 25 mm |
| Prečnik usisa | 25 mm |
| Priključna snaga | 800 W |
| Protok vode | 3.2 m³/h |
| Radni pritisak - pumpe | 1.5-3 bar |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
- Ugrađeni rezervoar pod pritiskom – obezbeđuje stabilan protok i smanjuje učestalo uključivanje pumpe
- Pouzdan elektromotor – projektovan za dugotrajan i stabilan rad uz konstantne performanse
- Zaštita od pregrevanja – štiti motor i produžava radni vek uređaja
- Jednostavna instalacija i rukovanje – jasno obeleženi priključci i laka priprema za rad
- Robusna konstrukcija – obezbeđuje stabilnost, otpornost na vibracije i dugotrajnu pouzdanost
- Održavanje
Redovno kontrolisati i čistiti filter i spojeve na usisnoj i potisnoj liniji. U slučaju dužeg nekorišćenja, pumpu isprazniti i skladištiti na suvom mestu.
- Pouzdan elektromotor – projektovan za dugotrajan i stabilan rad uz konstantne performanse
- Zaštita od pregrevanja – štiti motor i produžava radni vek uređaja
- Jednostavna instalacija i rukovanje – jasno obeleženi priključci i laka priprema za rad
- Robusna konstrukcija – obezbeđuje stabilnost, otpornost na vibracije i dugotrajnu pouzdanost
- Održavanje
Redovno kontrolisati i čistiti filter i spojeve na usisnoj i potisnoj liniji. U slučaju dužeg nekorišćenja, pumpu isprazniti i skladištiti na suvom mestu.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
Hidropaci
047116
Villager VGP hidropak pumpe su projektovane za upotrebu udomaćinstvu, za snabdevanje ma...
Hidropak VGP 1500 B
Cijena
549,00
KM
Veličina
NSZ
Hidropaci
074140
Hidrofori imaju na sebi automatsku sklopku koja omogućava podešavanje pritiska i ima fu...
Hidropak Elpumps VB 25/1300 INOX Automatic
Cijena
749,00
KM
Veličina
NSZ
Hidropaci
027991
Hidropak Elpumps VB 25/1500
Hidropak Elpumps VB 25/1500
Cijena
529,00
KM
Veličina
NSZ
Hidropaci
047115
Villager VGP hidropak pumpe su projektovane za upotrebu udomaćinstvu, za snabdevanje ma...
Hidropak VGP 1300
Cijena
459,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Hidropaci
055363
Villager VGP hidropak pumpe su projektovane za upotrebu udomaćinstvu, za snabdevanje ma...
Hidropak VGP 1100 F
Cijena
399,00
KM
Veličina
NSZ
Hidropaci
023468
Villager VGP hidropak pumpe su projektovane za upotrebu udomaćinstvu, za snabdevanje ma...
Hidropak VGP-800
Cijena
319,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Hidropaci
074500
Hidrofor sistem namenjen automatskom snabdevanju kuće i bašte vodom uz stabilan pritisa...
Hidrofor AGM AGP 8021
Cijena
259,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1