- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Traktor kosačice
- Benzinski traktori
- Traktor kosačica Tornado Estate 9122 W
- NSZ
066/44-99-00
Radnim danima 08h - 16h
Subotom 08h - 14h
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Benzinski traktori |
| Težina pakovanja | 311 kg |
| Brend | Stiga |
| Broj obrtaja | 2500 rpm |
| Površina košenja | 8000 m² |
| Prečnik točka (prednji/zadnji) | 15” × 18” |
| Širina košenja | / |
| Snaga motora | 12.6 kW |
| Tip motora | Honda GXV 630 Twin Cylinder |
| Tip transmisije - kosačice | Hidrostatička |
| Visina košenja | 30 - 90 mm (7 nivoa) |
| Zapremina motora | 630-688 cm³ |
- vučna kuka
- set za malčiranje
- pametan ekran
- led svetla
- sakupljač trave
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Možda Vam se svidi
TRAJNO NISKE CIJENE – NE PROPUSTITE PRILIKU ZA NAJBOLJU KUPOVINU!
Vrijeme je da opremite svoje dvorište, radionicu i unaprijedite uživanje na otvorenom uz vrhunsku tehnologiju – po cijenama koje se ne mijenjaju!
Na ovoj stranici pronaći ćete pažljivo odabrane proizvode koji su ne samo visokog kvaliteta, već i dostupni po trajno niskim cijenama.
Iskoristite ovu priliku sada – kupujte pametno i obezbijedite sebi kvalitet koji traje.
TRAJNO NISKE CIJENE – NE PROPUSTITE PRILIKU ZA NAJBOLJU KUPOVINU!
Vrijeme je da opremite svoje dvorište, radionicu i unaprijedite uživanje na otvorenom uz vrhunsku tehnologiju – po cijenama koje se ne mijenjaju!
Na ovoj stranici pronaći ćete pažljivo odabrane proizvode koji su ne samo visokog kvaliteta, već i dostupni po trajno niskim cijenama.
Iskoristite ovu priliku sada – kupujte pametno i obezbijedite sebi kvalitet koji traje.