Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Skuteri, bicikli i tricikli
- Baterijski skuteri
- Baterijski skuter Villager Swift 2K 72V 20Ah
Šifra artikla: 089476
Barkod: 8605032643342
Šifra proizvođača: Swift 2K
0,00
KM
2.169,00
KM
2.169,00
KM
Ušteda:
0,00
KM
- NSZ
Obavijesti me kada proizvod ponovo bude dostupan
Morate biti verifikovan korisnik kako biste vidjeli cijenu proizvoda!
Sačuvajte u listi želja
Pomoć pri kupovini
Za više informacija, pomoć i porudžbine
066/44-99-00
Radno vrijeme
Radnim danima 08h - 16h
Pišite nam
Pomoć
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Baterijski skuteri |
| Težina pakovanja | 120 kg |
| Brend | Villager |
| Broj bzina - skuteri, bicikli i tricikli | 3 |
| Kapacitet baterije - el./aku. uređaji | 20 Ah |
| Klirens | 15 cm |
| Kočnice (napred/nazad) | disk/disk |
| Maksimalna brzina - skuteri, bicikli i tricikli | 45 km/h |
| Maksimalni domet - skuteri, bicikli i tricikli | 62 km |
| Međuosovinsko rastojanje | 129.8 cm |
| Napon | 72 V |
| Pneumatici (napred/nazad) | 3 - 10 tubeless |
| Suspenzija (napred/nazad) | hidraulična |
| Tip elektromotora | Brushless hub elektromotor |
| Visina sedišta | 75 cm |
| Vreme trajanja (punjenja) baterije | 8 - 10 h |
- Digitalni displej
- Brzinomer
- Indikator napunjenosti baterije
- Retrovizori
- Prtljažnik ispod sedišta
- LED farovi
- Brzinomer
- Indikator napunjenosti baterije
- Retrovizori
- Prtljažnik ispod sedišta
- LED farovi
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
TP Komada u transportnom pakovanju: 1
JP količina u pakovanju (kom): 1.000