- Agromarket
- Rezervni delovi
- Delovi za baštenske alate
- Delovi uređaja
- Delovi perača
- Aparat za pranje VHW 100
Izaberite rezervni deo klikom na mapu
Izaberite potreban rezervni deo klikom na listu
PISTOLJ SA NAVOJEM
PISTOLJ SA NAVOJEM
TURBO MLAZNICA
RUCKA PISTOLJA
TURBO MLAZNICA
PODESAVAJUCA MLAZNICA
NASTAVAK PISTOLJA
KUTIJA KABLA ULAZNA
KUTIJA PREEKIDACA
PREKIDAC UNUTRASNJI
NOSAC PISTOLJA GORNJI
KUCISTE ZADNJE
NOSAC PISTOLJA DONJI
KUCISTE KONDENZATORA
PLOCA DONJEG KUCISTA
KONDENZATOR
NOSAC GLAVE PUMPE
POKLOPAC KONDENZATORA
DRZAC MOTORA
VEZA MOTORA
KUKA ZA KABAL
AMORTIZER MOTORA
KUCISTE MOTORA
KUCISTE PREDNJE
UKRASNA MASKA
KAPICA VENTILA
O RING 22X2,4
VENTIL KPT.
OPRUGA SPOJNICE
SPOJNICA ZA VODU IZLAZNA
ELEKTORMOTOR 1800W MONOFAZNI
SEMERING 18X28X5
LEZAJ 6302
KOSA PLOCA
MIKROPREKIDAC KPT.
METALNA PODLOSKA 8MM
VIJAK PUMPE UNUTRASNJI
LEZAJ PUMPE 51107B
OSIGURAC KLIPA
KLIP
O RING 58X2.65
OPRUGA KLIPA
KUCISTE PUMPE
SEMERING GLAVE 12X20X4
PRSTEN
O RING 16X1.9
UMETAK
SITO
O RING 22X1.9
SEMERING 12X18X4
SPOJNICA ZA VODU ULAZNA
O RING 18X2.4
GLAVA VENTILA
O RING 6.5X1.5
VETIL KPT. (SET 1+1)
VENTILATOR MOTORA
15 KLIP KPT.
O RING 13X1.9
Rb
Šifra
Kategorija
Naziv
1
010644 /
Delovi lančanih testera
Pumpa ulja
Detaljnije
2
029531 /
Delovi perača
47 - Semering
Detaljnije
Rb
Šifra
Kategorija
Naziv
1
073028 /
Delovi električnih uređaja - električni čekići
28 - CEKIC
Detaljnije
2
060308 /
Delovi kosačice
2833130 - REMENICA POGONSKA
Detaljnije
3
084147 /
Setovi alata
Set gedora 34 komada Bomber
Detaljnije
4
037779 /
Delovi 2T motora - ostalo
EB-500-E.1.1-AUSPUH
Detaljnije
5
050078 /
Delovi čistača snega
KCF2-1-05 - VRATILO REMENICE-KRATKO
Detaljnije
6
086584 /
Akumulatorske prskalice
Villager akumulatorska prskalica BS 12
Detaljnije
7
073657 /
Delovi motornih kolica
7096150001700 - POLUGA GASA
Detaljnije
8
001947 /
Četke
5202 CETKA VELIKA
Detaljnije
9
088495 /
Pneumatski alat
Pneumatski pištolj za farbanje Villager VAT VSG 1406
Detaljnije
10
088493 /
Pneumatski alat
Pneumatski mazalica Villager VAT AL 400
Detaljnije
Rb
Šifra
Kategorija
Naziv
1
024786 /
Delovi trimera
CG420.7-1 - Nosac stitnika 28 mm
Detaljnije
2
071224 /
Delovi električnih uređaja - aparati za zavarivanje
31-33 - VENTILATOR
Detaljnije
3
071027 /
Delovi električnih uređaja - električni čekići
3280206601 - RADILICA
Detaljnije
4
065629 /
Delovi 4T motora - ostalo
25300010000 - FILTER VAZDUHA MANJI-SUNDJER
Detaljnije
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Delovi lančanih testera |
| Tezina | 39 |
| Brend | Villager |
21,00 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Delovi perača |
| Tezina | 1000 |
| Brend | Villager |
1,50 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Delovi električnih uređaja - električni čekići |
| Tezina | 158 |
| Brend | Villager |
13,00 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Delovi kosačice |
| Tezina | 1000 |
| Brend | Villager |
38,00 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Setovi alata |
| Tezina | 1306 |
| Brend | Bomber |
49,90 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Delovi 2T motora - ostalo |
| Tezina | 361 |
| Brend | Villager |
34,00 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Delovi čistača snega |
| Tezina | 142 |
| Brend | Villager |
14,00 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Akumulatorske prskalice |
| Tezina | 4040 |
| Brend | Villager |
| Domet - prskalice | 4 m |
| Dužina creva - prskalice | 1.25 m |
| Izlazna jačina punjača | 1 A |
| Kapacitet baterije - el./aku. uređaji | 5 Ah |
| Maksimalna temperatura vode - prskalice | 40°C |
| Napon | 230 V ~ 50 Hz |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Radni pritisak - prskalice | 6 bar |
| Tip baterije | Li-ion |
| Vreme rada | 180 min. |
| Zapremina rezervoara - prskalice | 12 l |
99,00 KM
Ušteda:
0,01
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Delovi motornih kolica |
| Tezina | 120 |
| Brend | Villager |
12,00 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Četke |
| Tezina | 920 |
| Brend | G.F. |
16,20 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Tezina | 890 |
| Brend | Villager |
| Maksimalni protok - pneumatski alat | 160-220 ml/min |
| Prečnik dizne | 1.4 mm |
| Priključak - pneumatski alat | 1/4" |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Zapremina | 600 ml |
57,00 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Pneumatski alat |
| Tezina | 1590 |
| Brend | Villager |
| Priključak - pneumatski alat | 1/4" |
| Produžena garancija | 3 godine |
| Zapremina | 400 ml |
50,00 KM
Ušteda:
0,01
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Delovi trimera |
| Tezina | 40 |
| Brend | Villager |
9,00 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Delovi električnih uređaja - aparati za zavarivanje |
| Tezina | 95 |
| Brend | Villager |
33,00 KM
Ušteda:
0,01
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Delovi električnih uređaja - električni čekići |
| Tezina | 60 |
| Brend | Villager |
21,00 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Delovi 4T motora - ostalo |
| Tezina | 1000 |
| Brend | Villager |
2,00 KM
Ušteda:
0,00
KM
Dodajte u korpu Obrada