Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse baštenski alat
- Fuse trimeri
- Fuse akumulatorski trimer BC 2320-1BCB
Šifra artikla: 056360
Barkod: 8605032611525
Šifra proizvođača: BC 2320
Fuse BC 2320 je osnovni model trimera za travu, idealan je za održavanje travnatih terena koji su van domašaja klasičnih kosačica.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Pomoć pri kupovini
Za više informacija, pomoć i porudžbine
066/44-99-00
Radno vrijeme
Radnim danima 08h - 16h
Pišite nam
Pomoć
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse trimeri |
| Težina pakovanja | 3.72 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 10000 rpm |
| Napon | 18 V |
| Produžena garancija | 5 godina |
| Radni zahvat niti | 230 mm |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Tip rukohvata | Teleskopski rukohvat |
| Tip sečiva | Glava sa silkom |
Vreme rada sa Fuse baterijom:
1.5Ah - 30 min
2Ah - 40 min
3Ah - 60 min
4Ah - 80 min
6Ah - 120 min
Preporučeni tipovi baterija: 2Ah, 3Ah, 4Ah
- Rotirajuća glava
- Graničnik za biljke
- Teleskopski rukohvat
- Baterija 2 Ah
- Punjač 2.4 A
1.5Ah - 30 min
2Ah - 40 min
3Ah - 60 min
4Ah - 80 min
6Ah - 120 min
Preporučeni tipovi baterija: 2Ah, 3Ah, 4Ah
- Rotirajuća glava
- Graničnik za biljke
- Teleskopski rukohvat
- Baterija 2 Ah
- Punjač 2.4 A
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
TP Komada u transportnom pakovanju: 2
JP količina u pakovanju (kom): 1.000
Dodatna oprema
Silkovi
034042
Zbog svog okruglog oblika, idealan je osnovni dodatak i pogodan je za normalno sečenje....
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cijena
1,50
KM
Veličina
NSZ
Silkovi
064873
OREGON Silk za trimer je izrađen od visokokvalitetnih materijala koji osiguravaju dugot...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cijena
1,50
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cijena
39,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cijena
6,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cijena
19,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
TRAJNO NISKE CIJENE – NE PROPUSTITE PRILIKU ZA NAJBOLJU KUPOVINU!
Vrijeme je da opremite svoje dvorište, radionicu i unaprijedite uživanje na otvorenom uz vrhunsku tehnologiju – po cijenama koje se ne mijenjaju!
Na ovoj stranici pronaći ćete pažljivo odabrane proizvode koji su ne samo visokog kvaliteta, već i dostupni po trajno niskim cijenama.
Iskoristite ovu priliku sada – kupujte pametno i obezbijedite sebi kvalitet koji traje.
Fuse trimeri
088685
Akumulatorski trimer za travu namenjen održavanju travnjaka i ivica. Lagane je konstruk...
FUSE akumulatorski trimer Villager BC 3140
Cijena
327,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse trimeri
067789
Fuse BC 2940 je aku trimer za travu kojeg pokreću dve baterije. Njegova čvrsta konstruk...
Fuse akumulatorski trimer BC 2940
Cijena
193,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse akumulatorski trimer BC 2320-1BCB
Fuse trimeri
166,00
Izaberi količinu
2
1