Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse alati
- Fuse pištolji za farbanje
- Fuse akumulatorski pistolj za farbanje VLN 9721
Šifra artikla: 077807
Barkod: 8605032634371
Šifra proizvođača: VLN 9721
Fuse VLN 9720 pištolj za farbanje je neophodna alatka za brzo obavljane farbarskih poslova. Ostvarite savršeno ofarbanu površinu sa minimalno napora.
Akcija na Fuse artiklima
Iskoristite specijalne popuste na odabrane Fuse artikle!
Kupovinom bilo kog proizvoda iz ove akcijske Fuse ponude dobijate mogućnost da kupite Fuse set baterija 1.5Ah + punjač 2.4A za 1 KM.
Akcija traje od 01.04. - 30.04.2026.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Pomoć pri kupovini
Za više informacija, pomoć i porudžbine
066/44-99-00
Radno vrijeme
Radnim danima 08h - 16h
Subotom 08h - 14h
Pišite nam
Pomoć
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse pištolji za farbanje |
| Težina pakovanja | 1.72 kg |
| Brend | Villager |
| Kapacitet - alati za specijalnu namenu | 1000 ml |
| Maksimalni protok - alati za specijalnu namenu | 600 ml/min |
| Prečnik mlaznice | 2.2 mm |
| Produžena garancija | 5 godina |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
Vreme rada sa Fuse baterijom:
1.5Ah - 8 min
2Ah - 10 min
3Ah - 15 min
4Ah - 20 min
6Ah - 30 min
Preporučeni tipovi baterija: 2Ah, 3Ah, 4Ah, 6Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
1.5Ah - 8 min
2Ah - 10 min
3Ah - 15 min
4Ah - 20 min
6Ah - 30 min
Preporučeni tipovi baterija: 2Ah, 3Ah, 4Ah, 6Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
TP Komada u transportnom pakovanju: 4
JP količina u pakovanju (kom): 1.000
Fuse akumulatorski pistolj za farbanje VLN 9721
Fuse pištolji za farbanje
110,00
Izaberi količinu
2
1