Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Akumulatorski alat Villager-Fuse
- Fuse alati
- Fuse kružne testere
- Fuse akumulatorska rucna kruzna testera VLN 1620
Šifra artikla: 060100
Barkod: 8605032612997
Šifra proizvođača: VLN 1620
Sa Fuse VLN 1620 ručnom kružnom testerom možete se lagodnije kretati oko svog materijala i zahvatiti one tesne ćoškove i pukotine kao nikad do sad.
Akcija na Fuse artiklima
Iskoristite specijalne popuste na odabrane Fuse artikle!
Kupovinom bilo kog proizvoda iz ove akcijske Fuse ponude dobijate mogućnost da kupite Fuse set baterija 1.5Ah + punjač 2.4A za 1 KM.
Akcija traje od 01.04. - 30.04.2026.
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Pomoć pri kupovini
Za više informacija, pomoć i porudžbine
066/44-99-00
Radno vrijeme
Radnim danima 08h - 16h
Subotom 08h - 14h
Pišite nam
Pomoć
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Fuse kružne testere |
| Težina pakovanja | 3.72 kg |
| Brend | Villager |
| Broj obrtaja - el./aku. uređaji | 3650 rpm |
| Kapacitet sečenja | (0° / 45°) 50 mm x 35 mm |
| Napon | 18 V |
| Prečnik cirkulara | 165 mm / 16 mm |
| Produžena garancija | 5 godina |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip elektromotora | Kolektorski |
| Ugao sečenja - ubodne/povratne/kružne testere | 45° - 90° |
Vreme rada sa Fuse baterijom:
1.5Ah - 30 min
2Ah - 45 min
3Ah - 60 min
4Ah - 90 min
6Ah - 120 min
Preporučeni tipovi baterija: 1.5Ah, 2Ah, 3Ah, 4Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
1.5Ah - 30 min
2Ah - 45 min
3Ah - 60 min
4Ah - 90 min
6Ah - 120 min
Preporučeni tipovi baterija: 1.5Ah, 2Ah, 3Ah, 4Ah
Napomena: uređaj se isporučuje bez punjača i baterije.
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Dodatna oprema
Fuse baterije
056371
Litium-Ion baterija pripada grupi punjivih baterija, spada u snažnije i izdržljivije va...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cijena
33,00
KM
Ušteda
70%
110,00 KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse punjači
056373
Standardni punjač za Fuse 18V baterije.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cijena
21,00
KM
Ušteda
48%
40,00 KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse setovi
067113
Napredni paket napajanja sa baterijom visokog kapaciteta i standardnim punjačem. Pogoda...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cijena
119,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Fuse baterije
056370
Litium-Ion baterija predstavlja balans između težine, kapaciteta i trajanja rada, pripa...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cijena
20,00
KM
Ušteda
73%
73,00 KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Fuse kružne testere
067788
Fuse VLP 1820 je ručna kružna testera vrhunskog kvaliteta. Ova testera je snažna i izdr...
Fuse akumulatorska brushless rucna kruzna testera Villager V...
Cijena
231,00
KM
Ušteda
98%
14.199,00 KM
Veličina
NSZ
Fuse akumulatorska rucna kruzna testera VLN 1620
Fuse kružne testere
180,00
Izaberi količinu
2
1