Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Trimeri za travu
- Motorni trimeri
- Motorni trimer Stiga BC 750 B
Šifra artikla: 074767
Barkod: 8008984853935
Šifra proizvođača: BC 750 B
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Pomoć pri kupovini
Za više informacija, pomoć i porudžbine
066/44-99-00
Radno vrijeme
Radnim danima 08h - 16h
Subotom 08h - 14h
Pišite nam
Pomoć
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Motorni trimeri |
| Težina pakovanja | 14.66 kg |
| Brend | Stiga |
| Broj obrtaja | 9500 rpm |
| Prečnik kardana | 30 mm |
| Prečnik niti | 3 mm |
| Radni zahvat niti | 450 mm |
| Radni zahvat noža | 3T ARC (Ø 255 mm) |
| Rezervoar goriva | 0.8 l |
| Snaga motora | 1.5 kW |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Tip glave | Bump & Work dual line |
| Tip remena | Double comfort |
| Tip rukohvata | Bike rukohvat |
| Zapremina motora | 44.8 cm³ |
- Novi digitalni displej
- Novi EEM sistem motora
- Antivibracioni sistem
- Nikari japanski prenosni mehanizam
- Novi EEM sistem motora
- Antivibracioni sistem
- Nikari japanski prenosni mehanizam
Proizvođač: STIGA
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
TP Komada u transportnom pakovanju: 1
JP količina u pakovanju (kom): 1.000
Možda Vam se svidi
Motorni trimeri
082159
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 430 E
Cijena
199,00
KM
Veličina
NSZ
Motorni trimeri
082160
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 330 E
Cijena
189,00
KM
Veličina
NSZ
Motorni trimeri
082161
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 260 E
Cijena
179,00
KM
Veličina
NSZ
Motorni trimeri
064329
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
MOTORNI TRIMER AGM 520 E
Cijena
219,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorni trimeri
055127
Trimer za travu namenjen za efikasno održavanje travnatih površina, korova i lakšeg ras...
Motorni trimer AGM 430
Cijena
179,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorni trimeri
046518
Villager gama motornih kosa nudi napredne performanse, udoban rad, kvalitet i dugotrajn...
Motorni trimer Villager BC 2700 XCE
Cijena
749,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorni trimeri
046573
Villager gama motornih kosa nudi napredne performanse, udoban rad, kvalitet i dugotrajn...
Motorni trimer Villager BC 1250 PE - EURO 2
Cijena
499,00
KM
Veličina
NSZ
Motorni trimeri
060289
Villager S-serija trimera je dizajnirana za hobiste. Široka gama modela će zadovoljiti ...
Motorni trimer Villager BC 755 SE
Cijena
309,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorni trimeri
046576
E-serija Villager trimera naljbolje ilustruje raznolikost naše ponude. U zavisnosti od ...
Motorni trimer Villager BC 52 EB - EURO 2
Cijena
469,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorni trimeri
041589
E-serija Villager trimera naljbolje ilustruje raznolikost naše ponude. U zavisnosti od ...
Motorni trimer Villager BC 43 EB - EURO 2
Cijena
409,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Motorni trimer Stiga BC 750 B
Motorni trimeri
999,00
Izaberi količinu
2
1