Uporedi
(0)
Lista za upoređivanje proizvoda je prazna!
- Agromarket
- Proizvodi
- Garden
- Vrtni i baštenski alat
- Multifunkcijski trimeri
- Multifunkcionalni trimer AGM AMT 3321
Šifra artikla: 071683
Barkod: 8605032619682
Šifra proizvođača: MBC 35 E
Multifunkcionalni uređaj namenjen je za održavanje zelenih površina, orezivanje grana i oblikovanje žive ograde uz visok nivo bezbednosti i komfora u radu. Konstruisan je kao pouzdana i robusna mašina sa snažnim pogonskim sklopom i modularnim sistemom dodataka koji omogućava više različitih primena u jednom uređaju
- NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Sačuvajte u listi želja
Pomoć pri kupovini
Za više informacija, pomoć i porudžbine
066/44-99-00
Radno vrijeme
Radnim danima 08h - 16h
Subotom 08h - 14h
Pišite nam
Pomoć
| Karakteristika | Vrijednost |
|---|---|
| Kategorija | Multifunkcijski trimeri |
| Težina pakovanja | 15.17 kg |
| Brend | Agm |
| Broj zuba lanca | 26 zuba |
| Korak lanca | Oregon 91VG Picco Micro Mini (3/8"P) |
| Model vodilice | JF10-40-50A |
| Prečnik niti | 2.5 mm |
| Prečnik sečenja | 5 mm |
| Radni zahvat niti | 390 mm |
| Rezervoar goriva | 1l |
| Rezervoar ulja | 0.1 l |
| Snaga motora | 0.9 kW |
| Tip motora | Dvotaktni |
| Tip rukohvata | Dvostruki hvat |
| Tip sečiva | Rezni noževi |
| Zapremina motora | 32.6 cm³ |
- Multifunkcionalna konstrukcija – jedan pogonski uređaj sa više dodataka za košenje, orezivanje i sečenje grana.
- Teleskopski sistem – rad na većoj visini i teško dostupnim mestima bez upotrebe merdevina.
- Snažan i pouzdan motor – obezbeđuje stabilan rad u različitim uslovima opterećenja.
- Ergonomski dvostruki rukohvati – omogućavaju sigurno držanje, preciznu kontrolu i manji zamor pri dužem radu.
- Bezbednosni sistemi – zaštitni štitnici, sigurnosni prekidač i kontrolisano zaustavljanje rezne opreme.
- Automatsko podmazivanje lanca – produžava vek trajanja lanca i vodilice kod teleskopske testere.
- Podesiv nagib rezne glave – omogućava oblikovanje žive ograde pod različitim uglovima.
- Održavanje
Redovno čistiti spoljašnje delove uređaja i reznu opremu nakon rada. Kontrolisati i po potrebi čistiti filter vazduha kako bi se obezbedio pravilan rad motora. Pre dužeg skladištenja isprazniti rezervoar, očistiti uređaj i odložiti ga na suvo i bezbedno mesto
- Teleskopski sistem – rad na većoj visini i teško dostupnim mestima bez upotrebe merdevina.
- Snažan i pouzdan motor – obezbeđuje stabilan rad u različitim uslovima opterećenja.
- Ergonomski dvostruki rukohvati – omogućavaju sigurno držanje, preciznu kontrolu i manji zamor pri dužem radu.
- Bezbednosni sistemi – zaštitni štitnici, sigurnosni prekidač i kontrolisano zaustavljanje rezne opreme.
- Automatsko podmazivanje lanca – produžava vek trajanja lanca i vodilice kod teleskopske testere.
- Podesiv nagib rezne glave – omogućava oblikovanje žive ograde pod različitim uglovima.
- Održavanje
Redovno čistiti spoljašnje delove uređaja i reznu opremu nakon rada. Kontrolisati i po potrebi čistiti filter vazduha kako bi se obezbedio pravilan rad motora. Pre dužeg skladištenja isprazniti rezervoar, očistiti uređaj i odložiti ga na suvo i bezbedno mesto
Proizvođač: Villager d.o.o. Slovenija
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik i distributer: Agromarket doo
TP Komada u transportnom pakovanju: 1
JP količina u pakovanju (kom): 1.000
Dodatna oprema
Ulja, masti i maziva
050008
Univerzalno polusintetičko ulje sa "Fuel Fresh" stabilizatorom goriva.
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cijena
1,60
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Ulja, masti i maziva
056495
Ulje za dvotaktne motore 1L je kvalitetno mazivo namenjeno svim tipovima dvotaktnih ben...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
Cijena
13,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Možda Vam se svidi
Multifunkcijski trimeri
074630
Multifunkcionalni uređaj namenjen je za efikasno održavanje zelenih površina, sečenje t...
Multifunkcionalni backpack trimer AGM BMT 3421
Cijena
499,00
KM
Veličina
NSZ
Multifunkcijski trimeri
046575
MBC 33 E je najsvestraniji alat u kompletnoj ponudi Villager proizvoda sa održavanje ba...
Motorni trimer Villager MBC 33 E - MULTI TOOL
Cijena
519,00
KM
Veličina
NSZ
Količina: 1
Multifunkcionalni trimer AGM AMT 3321
Multifunkcijski trimeri
469,00
Izaberi količinu
2
1